Projektowanie stron dla biznesu

Skocz do treści

Informacje o autorze i serwisie Exploder.pl

Właściciel i autor serwisu:

Łukasz Sebestyański
tel. kom. 500 16 33 23
Sebe Int.
http://www.exploder.pl |

  • Projektowanie stron WWW dla biznesu
  • Audyty użyteczności (usability) i dostępności (web-accessibility) stron WWW

Treść artykułów opublikowanych w serwisie „Exploder.pl - Projektowanie stron dla biznesu” porusza tematy takie jak funkcjonalność, dostępność (web-accessibility) oraz użyteczność (usability) stron internetowych.

Czas Na E-biznes Bestseller CzasNaE-biznes

Dzięki uprzejmości Piotra Majewskiego zaznaczyłem swoją obecność w książce, o której mówi się, że jest „Pierwszą Książką Polskiego E-biznesu” udostępniając tekst o systemach zarządzania treścią na stronach WWW.
Na zdjęciu: Wanda Loskot Wanda Loskot: „Jak powinna być zorganizowana Twoja witryna, żeby przynosiła Ci najbardziej pożądane rezultaty - tzn. żeby Ci pomogła zdobywać nowych klientow? Tym razem na ten temat wypowiada sie mój gość Łukasz Sebestyański - właściciel serwisu Exploder.pl. Warto posłuchać!”

Sukces w Internecie

Naciśnij przycisk Play znajdujący się powyżej aby usłyszeć „Sukces w Internecie”Projektowanie stron - Walka na strony Exploder.pl w BiznesPolska - Biznes Warszawski!

W nr 09 (128) dwutygodnika Biznes Warszawski (9-22 maja 2005) został wydany artykuł pod tytułem „Walka na strony”. Zostałem zaproszony przez redakcję Strona otworzy się w nowym oknie Biznespolska.pl do udzielenia kilku słów na temat projektowania i rynku stron internetowych.

Złote Strony Wprost Exploder.pl
Złota strona Wprost

„Jury wyróżniło stronę, zawierającą porady dotyczące prowadzenia biznesu w Internecie za obszerne omówienie najnowszych trendów na wirtualnym rynku”.Businessman Magazine W Businessman Magazine

W listopadowym numerze Businessman Magazine „Ludzie na Wagę Złota” (11/2004) w dziale przedsiębiorczych studentów i absolwentów [START-UP] ukazał się obszerny materiał na temat mojej działalności i serwisu Exploder.pl.Na zdjęciu: Piotr MajewskiPiotr Majewski - twórca płatnych serwisów
Strona otworzy się w nowym oknie CzasNaE-Biznes i Strona otworzy się w nowym oknie Polskie Forum E-Biznesu na temat Exploder.pl.

„Chciałbym aby wszyscy moi partnerzy mieli tak profesjonalne strony. Mogę ją spokojnie przedstawiać innym partnerom, jako przykład strony idealnej pod względem treści i wyglądu.”Na zdjęciu: Waldemar Ałdaś Waldemar Ałdaś:

„Zatrudniaj jedynie ludzi, którzy mają potencjał, by zostać twoimi wspólnikami” Richard Koch - autor książki Zasady 80/20

Współpracowałem z Łukaszem nad kilkoma projektami, miedzy innymi Strona otworzy się w nowym oknie www.viessmann.edu.pl Muszę wymyślić biznes aby został moim WSPÓLNIKIEM.


http://www.exploder.pl |

Artykuły: e-biznes e-marketing usability i dostępność standardy e-booki